bg

Hakkımızda

1965 yılında kurulan Aktekinler Makina, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen imalatcıları arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. İsmail Aktekin'in kuruculuğunu yaptığı imalathanemiz Akşehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. In non pellentesque mauris. Sed sit amet dapibus quam. Ut sed fringilla est. Proin fermentum erat metus, at commodo urna ullamcorper eu. Nunc maximus et risus ut ultrices. Integer velit sem, tristique a ante aliquam, elementum scelerisque sem. Mauris sodales tortor est, ut eleifend urna ornare vitae.


Morbi mauris sapien, semper et ornare vel, lacinia nec lorem. Nulla ultricies libero quam, condimentum convallis odio tempus sit amet. Aliquam felis mauris, viverra in lorem ut, rhoncus sollicitudin mauris. Nunc tincidunt tempus diam, nec tincidunt purus. Praesent sollicitudin imperdiet gravida. Etiam lectus risus, gravida id molestie non, finibus non ante. Phasellus cursus, tortor quis sodales mattis, augue orci hendrerit neque, et mollis risus felis sed lorem. Ut ex urna, molestie at rhoncus non, venenatis vitae lectus. In semper, diam nec pulvinar mollis, nisl ipsum iaculis diam, at pretium arcu mauris eu augue. Aliquam commodo accumsan risus. Maecenas consequat ligula ut nisi facilisis, non elementum purus rutrum. Nam pellentesque ultrices metus, sit amet blandit magna viverra convallis. Duis id velit eget sapien sodales vehicula. Quisque faucibus auctor malesuada. Nunc faucibus augue nibh, ut elementum augue pellentesque nec.


Curabitur sed pretium velit. Mauris sed purus sit amet justo suscipit volutpat a commodo mauris. Integer rhoncus elementum quam, ac semper urna placerat pretium. Sed ultricies eros malesuada tortor iaculis, dignissim dignissim nulla scelerisque. Donec aliquam eros vitae augue pretium accumsan et maximus tellus. Curabitur convallis pretium dolor. Vestibulum tristique nibh vel purus viverra fermentum. Donec fringilla facilisis mauris, sit amet lacinia urna. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Misyon

Bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan, topluma yararlı, yaratıcı ve pozitif düşünen firmamız. Çalışanlarını bilgi, beceri ve yetenekleri doğrultusunda yetiştirerek mesleğinde en başarılı bireyler haline getirmektir. Değişen dünya şartlarında bilgi toplumunun insanını yetiştirmek. İş ve hizmet alanlarının gereksinimi olan kalifiye teknik insan gücünün yetiştirilmesi, günün teknolojisini kullanarak akademik ve mesleki ortamları hazırlamak.Firmamız olarak daha iyi bir hizmeti nasıl sağlarız? Sorusunu sürekli olarak kendimize soruyoruz.

Vizyon

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, yaratıcılığı, yenilikleri destekleyen, İçinden çıktığı toplum için yaşayan ve üreten. Ülkede “İLK” leri ve “EN” leri üreten bir firma olmak. Paydaşlarının parçası olmaktan gurur duyduğu ve bölgesinde tercih edilen önder bir firma olma yolunda. Bölgesinde en saygın ve tercih edilen firma olma yolunda. Üreten, bilginin tek otorite olduğu, demokratik ilişkilerin tam anlamıyla uygulandığı bir firma olma yolunda. Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran, gelişime ve değişime açık firmamız. Değişen dünya şartlarında, ülkesinde ve bölgesinde en saygın ve tercih edilen bir firma olma yolunda ilerlemek. Mesleğinde önder, yenilikleri üretmede lider, Nitelikli teknik işgücünün bölgedeki tek adresi AKTEKİNLER MAKİNA


© 2019 - Kod Teknoloji